Hakkımızda

Hasta Bakıcı İstanbul

Sürecimiz Nasıl İşliyor?


Aradığınız bakıcıyı 1 günde buluyoruz.


Bizi arayıp istediğiniz kriterleri belirtmeniz yeterli.


Alya İzmir Dan. İnsan Kayn. Değ. Tic. Lt. Şti. deneyimli uzmanları 10.000’i aşkın cv portföyünden size en uygun olan adayları aynı gün bulur, fotoğraflı özgeçmişlerini telefonunuza yönlendirir.


Siz isterseniz size uygun olan tüm adaylar ile isterseniz de aralarından eleyerek birkaçı ile görüşebilirsiniz.

alya istanbul-logo

Görüşmelerimizi Bakırköy İncirli caddesindeki ofisimizde gerçekleştirebildiğimiz gibi, sizin müsait olduğunuz gün ve saatte evinize veya iş yerinize de yönlendirebiliyoruz.


Bakırköy’de ikamet eden müşterilerimize eve servis ücretsizdir.


Dilerseniz bakıcı adaylarınız ile önce telefon üzerinden görüntülü görüşüp daha sonrasında yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.


Sınırsız 2 ay değişim hakkından faydalanın. Kendinizi güvende hissedin.


Sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmesini sağlamak için 2013 yılında Bakırköy şubesini faaliyete açan Alya İzmir Dan. İnsan Kayn. Değ. Tic. Lt. Şti., kurulduğu günden bu yana 1800’den fazla aileye hizmet vermiştir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZDE YAŞAYACAĞINIZ AYRICALIKLAR


• İstediğiniz kriterlerdeki bakıcı adaylarının fotoğraflı cv’leri telefonunuza 24 saat içinde yönlendirilir.
• 2 ay içinde sınırsız bakıcı değişikliği hakkına sahip olursunuz.
• Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir.
• Pasaport ve oturma izni fotokopileri size teslim edilir.
• Türk uyruklu personellerin kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri ve ikametgâhları size teslim edilir.
• 2013’ten beri bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz arasına katılın. İsminin yayınlanmasına müsaade eden bazı müşterilerimizin isimleri referanslarımız kısmındadır.
• Çalışma Bakanlığından izinli ve İşkur’a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.

BAKICINIZI DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİNİZDE

Size sunulan bakıcı adaylarından kriterlerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz elmanı seçtiğinizde sözleşme sürecimiz başlar. Söz konusu bu sözleşmede 2 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda Alya İzmir Dan. İnsan Kayn. Değ. Tic. Lt. Şti. size aynı kriterlerde ve ücretsiz bir şekilde sınırsız eleman sağlayacağını taahhüt eder. Değişiklik yapmak isterseniz şirketimizi aramanız yeterli.